Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'rachunek_field' not found or invalid function name in /home/virtualki/170933/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
ŚCIĄGACZE DO TAPICERKI ZESTAW 11el ŁYŻKI ASTA - Luxtom

Tel: 570 725 500

ŚCIĄGACZE DO TAPICERKI ZESTAW 11el ŁYŻKI ASTA

38,00 brutto

Charakterystyka:
  • Specjalistyczne ściągacze do demontażu listew, spinek, oraz tapicerki w samochodach i urządzeniach technicznych.
  • Ściągacze, specjalne kości, haczyki i dźwignie wykonane zostały z utwardzonego nylonu.
  • Posiadają one specjalne profile umożliwiające użycie dźwigni przy demontażu spinek tapicerskich.
  • Są bardzo trwałe i sprężyste. Zaletą ściągaczy jest to, że nie powodują one trwałych zarysowań tapicerki, co ma wpływ na zachowanie estetyki wnętrza samochodu.
  • Zabezpieczają przed uszkodzeniami spinek i elementów tapicerki.

Przeznaczenie:

  • Zestaw polecany do prac w serwisach samochodowych, tapicerskich, blacharskich, lakierniczych oraz elektrycznych w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Narzędzia zaprojektowane tak , żeby ułatwiały Ci codzienną prace. Dokładność wykonania, precyzja, długa żywotność i niezawodność to główne cechy tych narzędzi.

Brak w magazynie

SKU: A-PRS11 Kategoria:

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Producent